W związku z wdrożeniem w życie zaleceń dotyczących ochrony przed koronawirusem, wprowadziliśmy tryb zajęć szkoły rodzenia w formie online (webinary). To samo dotyczy procedury zapisu do szkoły. Prosimy o uważne zapoznanie się z poniższym instruktażem.

Informacje o webinarach z położnymi (i nie tylko), będziemy przekazywać mailowo oraz za pośrednictwem naszego facebooka i instagrama. W tej formie będziemy realizować zajęcia wykładowe, gdzie przede wszystkim liczy się Wasze skupienie, sporządzanie notatek oraz zadawanie ewentualnych pytań na czacie.

Zajęcia praktyczne będą realizowane w naszej szkole, w tradycyjnym trybie, gdy już stan zagrożenia epidemiologicznego ustanie.

Jak się zapisać? Proszę wypełnić formularz zamieszczony poniżej. Wypełnienie formularza jest równoznaczne z wypełnieniem tradycyjnej deklaracji wyboru położnej środowiskowej. Deklaracja zapewnia objęcie opieką na czas ciąży i po porodzie. Co oznacza:

  • udział we wszystkich wykładach i warsztatach podczas ciąży,
  • pełna opieka położnej środowiskowej po porodzie,
  • konsultacje z osteopatą dziecięcym,
  • kurs masażu shantalla.

Świadczenia udzielane są bezpłatnie, czego warunkiem jest osobiste dopełnienie formalności w naszej szkole, gdy minie stan zagrożenia epidemiologicznego.

W razie pytań, zapraszamy do kontaktu: 535 709 158 lub rekrutacja@almamatter.pl

Zapis do szkoły ONLINE
3 + 4 =