W związku z wdrożeniem w życie zaleceń dotyczących ochrony przed koronawirusem, wprowadziliśmy tryb zajęć szkoły rodzenia w formie online (webinary). To samo dotyczy procedury zapisu do szkoły. Prosimy o uważne zapoznanie się z poniższym instruktażem.

Informacje o webinarach z położnymi (i nie tylko), będziemy przekazywać mailowo oraz za pośrednictwem naszego facebooka i instagrama. W tej formie będziemy realizować zajęcia wykładowe, gdzie przede wszystkim liczy się Wasze skupienie, sporządzanie notatek oraz zadawanie ewentualnych pytań na czacie.

Zajęcia praktyczne będą realizowane w naszej szkole, w tradycyjnym trybie, gdy już stan zagrożenia epidemiologicznego ustanie.

Jak się zapisać? Proszę wyrazić chęć zapisu do szkoły rodzenia online na maila zamieszczonego poniżej. W odpowiedzi prześlemy dokumenty do wypełnienia, czyli deklarację wyboru położnej środowiskowej. Deklaracja zapewnia objęcie opieką na czas ciąży i po porodzie. Co oznacza:

  • udział we wszystkich wykładach i warsztatach podczas ciąży,
  • pełna opieka położnej środowiskowej po porodzie,
  • konsultacje z osteopatą dziecięcym,
  • kurs masażu shantalla.

Świadczenia udzielane są bezpłatnie, czego warunkiem jest osobiste dopełnienie formalności w naszej szkole, gdy minie stan zagrożenia epidemiologicznego.

Adres do zapisów: rekrutacja@almamatter.pl