bezpłatna szkoła rodzenia alma matter
Alma Matter posiada zespół wykwalifikowanych pracowników

Bezpłatna szkoła rodzenia Alma Matter oferuje pełne przygotowanie kobiety, wraz z bliską jej osobą do świadomego i aktywnego porodu. Naszą kadrę stanowi zespół wykwalifikowanych fachowców sprawujących opiekę nad kobietą w ciąży oraz (w późniejszym etapie) matką i dzieckiem po porodzie.

Pracujemy z oddaniem i wypełniamy swoje powołanie stale podnosząc swoje kompetencje, biorąc udział w licznych konferencjach naukowych i szkoleniach. Nasze instruktorki to położne po odbytych kursach, min. w Fundacji Rodzić po Ludzku w zakresie prowadzenia Aktywnej Szkoły Rodzenia.

 

Alma Matter to pierwsza, bezpłatna szkoła rodzenia w Poznaniu, co sprawia, że mamy największe doświadczenie w zakresie edukacji przedporodowej na rynku oraz jesteśmy niekwestionowanym liderem w Wielkopolsce. Do tej pory zaufało nam ponad 7 tysięcy kobiet, a my przeprowadziliśmy je szczęśliwie przez etap ciąży, do narodzin oraz otoczyliśmy opieką w domu. Matki te pozostają pod naszą opieką do dnia dzisiejszego.

Niejednokrotnie zwracają się do nas w kolejnej ciąży, co dla nas stanowi najlepszy dowód uznania i utwierdza w przekonaniu co do słuszności naszej profesjonalnej pracy i misji. Nasza szkoła oferuje największą powierzchnię roboczą w Poznaniu - ponad 300 metrów kwadratowych - oraz prawdopodobnie najbardziej komfortowe warunki dla naszych pacjentów.

Wielokrotnie jesteśmy chwaleni za miłą atmosferę na zajęciach oraz przyjazną otoczenie już przy przekroczeniu progu szkoły.

bezpłatna szkoła rodzenia alma matter

W ramach naszej szkoły posiadamy:

  • gabinet położnej,
  • gabinet masażu,
  • dużą salę gimnastyczną,
  • sklep z odzieżą i akcesoriami dla kobiet w ciążki (staniki, koszule itp.) oraz noworodków,
  • 2 przestronne sale wykładowe,
  • kawiarenkę,
  • dwa pomieszczenia administracyjne.